Новини

Семикласники гімназії №4 здійснили екскурсійну поїздку у Кривчі.

 Неймовірні враження. Простори нашої країни. Кришталева пещера. Загадковий і дивовижний світ невідомого. Справжнє відкриття для учнів.

Детальніше...

Дев'ятикласники гімназії №4 побували сьогодні на профорієнтаційному заході "День відкритих дверей" Навчально-реабілітаційного закладу вищої освіти Кам'янець-Подільського державного інституту. Учням презентували спеціальності, а також здійснили екскурсію закладом.

Дякуємо за вичерпну інформацію та гостинний прийом!

Детальніше...

З метою ознайомлення учнів із поняттям булінгу, його видами та проявами, сприяння розвитку навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантності спілкування і неприпустимості проявів булінгу у 6 класі проведено заняття з елементами тренінгу "Зупинимо булінг разом"

Детальніше...

4 травня -Міжнародний день із протидії булінгу.

Жертвою булінгу може стати кожна дитина або навіть доросла людина. Важливо завжди протидіяти будь-яким проявам насилля. Важливо не мовчати!

Лідери учнівського самоврядування запрошують усіх небайдужих висловити свою позицію та вбратися в одяг рожевого, синього, фіолетового кольорів. Протидійте булінгу!

Детальніше...

Сакура - на згадку.

Для дев'ятикласників гімназії вже стало доброю традицією щороку збагачувати шкільний сад зеленими насадженнями.

Дякуємо випускникам-2023 за подарунок - ніжну сакуру.

Впевнені, що неповторний цвіт деревця буде весняною окрасою Кам'янець-Подільської гімназії № 4 і згадкою про тих, хто навчався в рідній школі

Детальніше...

Дочірні категорії