Новини

Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кам'янець-Подільської міської ради від 22.10.2021 року після завершення канікул, з 25 жовтня, школярі переходять на дистанційне навчання до 29 жовтня.

Конкурс читців у школі. Дякуємо нашим яскравим учасникам, юним декламаторам, за участь!

Молодці! Переможцям конкурсу, учениці 3 класу Тефанюк Марії, учениці 5 класу Сторожук Катерині та учню 7 класу Горішному Миколі, бажаємо успіхів у міському конкурсі.

Детальніше...

 За нашу рідну Україну, Що зберегли за всі віки, - Низький уклін і тричі "Слава!", Українські захисники!

 Під таким гаслом у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва. Рої 5-9 класів взяли участь у грі-квесті " Козацьке коло". Юні джури продемонстрували свій вишкіл, пригадали історію і традиції українського козацтва, вчились надавати першу медичну допомогу та здобули навички таборування.

А завершилось свято частуванням смачного козацького кулешу.

Детальніше...

День захисників та захисниць України, День українського козацтва - свята, що відзначаємо 14 жовтня у День Святої Покрови. Напередодні свят у 3 класі відбулася низка заходів:

- перегляд відеоролика "З історії Дня українського козацтва";

- презентація "Козацькі читання";

- вікторина з використанням цеглинок LEGO "Де козак, там і слава";

- розважальна гра "Ми - роду козацького діти";

- виготовлення листівок- привітань;

- виставка малюнків;

- ознайомлення з книжковою виставкою у шкільній бібліотеці.

Детальніше...

Наші наймолодші школярі також долучилися до відзначення Дня українського козацтва. Першачки провели переддень свята під назвою "Ми - роду козацького діти!" </div>

<!-- info BOTTOM -->
	
<!-- More -->
			<a class= Детальніше...

З нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва у 2 класі відбулися тематичні заходи під гаслом "Козацькому роду нема переводу!" </div>

<!-- info BOTTOM -->
	
<!-- More -->
			<a class= Детальніше...

Дочірні категорії