Новини

22 січня Україна відзначала День Соборності 

З нагоди цього свята до гімназії завітали працівники Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника. Ольга Угорова, Ганна Ніколаєва та Жанна Карбовська провели для дев'ятикласників музейну годину, на якій розповіли ученикам про історію даної події та її роль у житті нашої держави.

Детальніше...

Святковим віншуванням зустріли шкільну родину наші першокласник.

 Засівалками і чудовим співом діти вітали усіх з новорічними і різдвяними святами. Дякуємо нашим малюкам, класному керівнику Хлібовській Оксані Ігорівні, асистенту вчителя Чобан Інні Михайлівні та вчителю музичного мистецтва Надольській Вірі Петрівні за гарні побажання!

Детальніше...

05 січня у Кам'янець-Подільській гімназії № 4 відбулося засідання команди психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. У зібранні взяла участь фахівець інклюзивно-ресурсного центру Катерина Колеснік. Членами команди супроводження було здійснено моніторинг навчальних досягнень та динаміку розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Корекційні педагоги, вчителі-предметники, класні керівники, асистенти вчителів обговорили напрямки надання освітніх послуг дітям з ООП на ІІ семестр 2022-2023 навчального року.

Детальніше...

ВІТАЄМО екскурсійну групу гімназії у складі учнів 7 класу (керівники Наталія Дубінська , Юлія Мельник).

У міському конкурсі фотомандрівок учасники здобули ІІІ місце.

Молодці!

Детальніше...

Святкові інтерактивні розваги увімкнули новорічний настрій у наших гімназистів. Друзі! Ми вітаємо усіх із прийдешніми святами.

Нехай зустріч Нового року, святкування Різдва Христового відбудеться у колі близьких та рідних, із приємними дарунками.

Якнайшвидшої перемоги нам усім.

Бажаємо гарно відпочити на канікулах, набратися сил для нових звершень.

До зустрічі у Новому 2023 році!

Детальніше...

Дочірні категорії