Історія школи

Повна назва навчального закладу українською мовою:

Кам’янець-Подільська ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ №11 Кам’янець-Подільської МІСЬКОЇ РАДИ Хмельницької ОБЛАСТІ.

         Скорочена назва навчального закладу українською мовою: ЗЗСО №11.

         Юридична адреса навчального закладу:

   32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Злагоди, 27-Б, тел. 9-49-35.        

 Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 знаходиться на мікрорайоні Підзамче за адресою: вул. Злагоди 27 Б. Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 була відкрита  01 вересня 1971 року. Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа № 11  є  комунальною власністю міста Кам’янця-Подільського. Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №11 має статус загальноосвітньої школи.  Школа працює за проектом «Школа-соціокультурний центр з напрямком родинного виховання». З 2009 року в школі було введено інклюзивну форму навчання для дітей з особливими освітніми потребами.   Школа є об’єктом комунальної власності міста, яка здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» та власного  статуту, прийнятого загальними зборами ЗОШ №11  у 2013 році. Засновником ЗОШ є Кам’янець-Подільська міська рада.

  Фінансування  навчального закладу здійснює Кам’янець-Подільська міська рада, його  матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням та матеріалами, організовує будівництво та ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

  Головною метою навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття базової  загальної середньої освіти.

  Школа самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах своєї компетенції, передбаченої законодавством України, та власним статутом.

  Управління школою здійснюється його засновником міською радою і міським управлінням освіти і науки. Безпосереднє керівництво школою здійснює директор, який призначається і звільняється управлінням освіти і науки.

  Вищим органом громадського самоврядування школи є загальні збори колективу, що скликаються не менше одного разу на рік. У період між загальними зборами діє рада школи.

      На початку 70-х років минулого   століття у зв’язку із заселенням мікрорайону Підзамче виникла необхідність у будівництві нової школи, яка б задовольнила потреби населення. А приміщення початкової школи, що знаходилась в районі теперішнього готельного комплексу «Ксенія», було тісним. Очолив будівництво нової школи Циганівський Микола Тихонович, який і став її першим директором та обіймав цю посаду 17 років. З 1971 р. школа функціонує як єдиний на мікрорайоні Підзамче освітній заклад і соціокультурний центр. У цьому ж році було упорядковано пришкільну територію, створено шкільний стадіон, міні-дендропарк,  посаджено живопліт. У перший рік у школі навчалося 222 учні. Було створено 8 класів із наповнюваністю 28 учнів. Навчальний процес здійснювали 18 педагогічних працівників.

      Із виходом на пенсію у 1988 р. Циганівського Миколи Тихоновича школу очолив директор Маліщук Микола Олексійович, який був обраний педагогічним та учнівським колективом на демократичних засадах. Маліщук М.О. працював на цій посаді 10 років і вийшов на пенсію у 1998 р. У тому ж році на прохання педколективу директором школи було призначено Михайлюка Миколу Пилиповича. За наступні 10 років було газифіковано школу, реконструйовано систему опалення, перекрито дах школи, зроблено внутрішні туалети, обгороджено територію школи та умебльовано її приміщення, створено хореографічний та компютерний класи, відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри у футбол і встановлено 12 тренажерів.

З 2008 року  навчальний заклад очолила Безручко Ніна Кирилівна, яка до цього  25 років працювала в школі вчителем зарубіжної літератури. Протягом 9 років керівництва закладом  Безручко Н.К. продовжувала впорядковувати пришкільну територію: подвір’я школи вимощене тротуарною плиткою, для молодших школярів створений ігровий майданчик, посаджено нові кущі, дерева та квіти. Кабінети школи були поповнені новими меблями, комп’ютерами,  шкільним приладдям. Замінено газові котли, проведено реконструкцію системи опалення, каналізації.