Новини

У рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії» у міському етапі конкурсу «Живи та працюй на Хмельниччині» бізнес-проект наших дев’ятикласників Баськова Андрія та Лисюк Вікторії «Навчаємось разом із дітьми» (керівник Сорочинська Г.В.) посів ІІІ місце. Щиро вітаємо призерів та їх керівника й бажаємо нових досягнень!

9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і у Кам’янець-Подільській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 11. У цей день проводилися тематичні уроки, виховні години, вікторини, на яких учні поглиблювали свої знання про українську мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови. 
У День української писемності та мови у ЗОШ № 11 стартував ХІХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (шкільний етап). 
З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури у цей день учні 9 класу написали XVIІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Офіційним гаслом цьогорічного заходу став хештег #пишеморазом. Адже центральним завданням диктанту є об’єднання українців зі всього світу навколо рідної мови.

Детальніше...

Традиційно восени в ЗЗСО № 11 проводиться акція з благоустрою «Осіння толока». Доброму настрою сприяла сонячна, ясна погода. В шкільному саду зібралися всі вчителі та учні школи. Спільними зусиллями вдалося зробити чимало. Довкілля засяяло чистотою й порядком. Дякуємо всім, хто долучився до толоки!

Детальніше...

18 жовтня в Кам’янець-Подільському ЗЗСО № 11 відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Метою свята було вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток їх творчого потенціалу, виховання у підростаючого покоління українців поваги до культури і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
Учні школи під керівництвом учителів української мови і літератури Омельчук І.В. та Орлянської О.А. провели урочистий захід про життєвий та творчий шлях Т. Шевченка, використавши поетичні твори Кобзаря, презентації та поезію, присвячену рідній мові й любові до України.
По завершенні урочистої частини школярі виконували завдання І (шкільного) етапу Конкурсу. 
Ми віримо, що переможуть найсильніші, ягі гідно представлятимуть нашу школу на ІІ (міському) етапі.

Детальніше...

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки від 07.08.2018 № 1/9-486 «Про деякі питання організації в закладах освіти виховної роботи   щодо безпеки й благополуччя дитини у 2018/2019 навчальному році» актуальною залишається профілактична робота щодо торгівлі людьми. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації.

Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми.

Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних націй у 2013 році 30 липня було проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми; 18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започаткований Європарламентом у 2007 році.

 18 жовтня 2018 року класний керівник 9 класу Мельник Ю.В. провела з учнями   інформаційно-просвітницьку  годину, на якій школярі переглянули відеоролик "Порушення прав дітей: експлуатація та торгівля". Практичним  психологом школи Волошиною Н.М. було проведено анкетування з учнями.  На дошці оголошень розміщено  буклети про правила поведінки в незвичайних ситуаціях для дітей та дорослих.

06 вересня у ЗОШ № 11 відбулося нагородження учасників та лауреатів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок весняний- 2018». Усі юні дослідники, крім сертифікату, отримали подарунки і чекають наступного – осіннього етапу конкурсу «Колосок».

Детальніше...

Дочірні категорії