Новини

16 квітня у школі проведено ІІ міський біологічний конкурс «Біосвіт». Учасниками Конкурсу стали учні 6-7 класів Боднар Юлія, Березан Ірина, Клімова Катерина, Деревенко Уляна, Кремінський Роман та Мірошниченко Анастасія.

Бажаємо юним знавцям успіхів та омріяних перемог!

Детальніше...

Традиційні у школі Дні довкілля цього року поповнились новими ідеями. Гуртом, весело і дружно школярі висадили на шкільному подвір’ї 70 кущів самшиту. Юні природолюби у свою чергу пообіцяли берегти та доглядати висаджені декоративні рослини.

Детальніше...

ВІТАЄМО
ученицю 3 класу Миханчук Олександру (керівник Сорочинська Ганна Володимирівна) із здобуттям ІІ місця у міському конкурcі «Подільська писанка».
Бажаємо творчої наснаги та безліч майбутніх перемог!

Детальніше...

10 квітня учні 5-Б та 6 класів (класні керівники Квятковська Наталія Олегівна та Столяр Олена Іванівна) побували на інтерактивній екскурсії в 6-ій Державній пожежно-рятувальній частині міста Кам'янця-Подільського. 
Працівники служби порятунку завжди радо зустрічаються зі школярами, адже це нагода не лише познайомити з такою нелегкою та відповідальною професією як пожежний-рятувальник, але й нагадати молодому поколінню правила пожежної безпеки. 
Учням було продемонстровано пожежно-рятувальне обладнання та бойовий одяг. Найбільше дітям сподобалася можливість опинитися у ролі рятувальників - посидіти за кермом спецавтомобіля та одягнути бойовий одяг працівників служби порятунку. 
Також фахівці звернули особливу увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли, як правильно діяти у разі пожежі.

Детальніше...

09 квітня команда нашої школи взяла участь у міській олімпіаді «Юні знавці Біблії». Учасники виконували тести на знання Біблії, вирішували актуальні життєві ситуації на основі Вчення Біблії, а також презентували свої дослідження та творчі роботи. 
Наші юні знавці Біблії здобули наступні призові місця:
І місце – учениця 2 класу Мартинович Софія (вчитель Атаманюк Анжела Вікторівна);
ІІ місце – учениця 5-А класу Коробчук Анна (вчитель Одаренко Світлана Михайлівна);
ІІ місце – учениця 5-Б класу Кошляк Діна (вчитель Одаренко Світлана Михайлівна);
ІІІ місце – учень 3 класу Мартинович Захар (вчитель Одаренко Світлана Михайлівна).
Тож щиро вітаємо наших переможців. Бажаємо їм нових звершень і перемог. А найголовніше, щоб у своєму житті вони не відступали від Божих заповідей і були під Божою опікою.

Нові стандарти освіти вимагають від майбутніх першокласників сучасного рівня знань. І тому традиційно у нашій школі працює консультативний пункт для майбутніх учнів перших класів. Щовівторка дітлахів радо зустрічає вчитель початкових класів Маринюк Тетяна Валентинівна.
Курси призначені для створення максимально комфортних умов, що дозволять майбутнім першокласникам НУШ успішно розвиватись у новому освітньому середовищі.

Детальніше...

Дочірні категорії