Інформаційна прозорість і відкритість

У жовтні 2018-2019 н.р. для кабінету інклюзивної освіти ЗОШ № 11 отримано нове обладнання:

- набір «Цифри-знаки на магнітах» (1 шт.);

- обіймально-стискаюча машина «Сквізер» (2 шт.);

- дошка Євмінова (1 шт.);

- дитячий балансир «Лабіринт-змійка» (1 шт.);

- чохол для дидактичної іграшки «Черепаха» (5 шт.);

- розвиваюча дошка за методикою Монтессорі «Кольоровий равлик» (1 шт.);

- магнітний еліптичний тренажер (1 шт.).

Протягом вересня- жовтня 2018-2019 н.р. для першого класу НУШ отримано: ноутбук, принтер, проектор, ламінатор, набір букв, цифр та знаків (14 шт.), набір дидактичного матеріалу з української мови, набір геометричних фігур та математична мозаїка, набір навчальних годинників (5 шт.), мікроскоп, лупа (5 шт.), ваги(5 шт.), глобус, лабораторний набір для дослідів, декоративні овочі і фрукти, театр рукавичок, набори Lego ( ''6 цеглинок'', різне), контейнери (2+2), килимки- пазли.

Відповідно до річного плану роботи школи на 2018-2019 н.р. 01 листопада 2018 року проведено педагогічну раду на тему: «Про використання інформаційно-комп’ютерних технологій в освітньому процесі як ефективного засобу розвитку пізнавальних умінь і навичок школярів».

Порядок денний:

1. Використання ІКТ на уроках математики.
  2. Використання мультимедійного комплекту INTBoard на уроках природничого циклу.
  3. Медіаосвітні тенденції у викладанні зарубіжної літератури як необхідна умова розвитку творчих здібностей учнів.
  4. Практичне заняття «Використання інтерактивної дошки в освітньому процесі».

Звіт

директора Кам’янець-Подільської загальноосвітньої  школи І-ІІ

ступенів №11 Чернець О.В. перед громадськістю за

підсумками роботи

за 2017-2018 навчальний рік

07 червня 2018р

Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 11 Хмельницької області

вул. Злагоди, 27-Б, м. Кам'янець-Подільський, 32300, тел.(03849) 9-49-35

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор школи          О. Чернець

СХВАЛЕНО

на засіданні педагогічної ради

31 серпня 2018 року, протокол № 10

Структура  роботи

Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи

І-ІІ ступенів № 11 Хмельницької області

на 2018-2019 навчальний рік

31 серпня у ЗОШ № 11 відбулося засідання педагогічної ради.