Безпека життєдіяльності

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

 

Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 4 дитини!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина , особливо до батьків.

Детальніше...

24 жовтня 2017 року у рамках тижня безпеки життєдіяльності з учнями 7-8 класів (класні керівники Ткаченко І.А., Мельник Ю.В., Квятковська Н.О.) було проведено практичне заняття "Дії школярів у випадку виникнення небезпеки природного, техногенного, суспільно-політичного характеру".

На урок було запрошено підполковника запасу, викладача кафедри військової підготовки Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Омельчука Сергія Іванановича.

Учні переглянули відеоролик про види небезпек. Практично опрацювали питання евакуації у разі виникнення пожежі, обстрілу з важкого озброєння. Розглянули класифікацію вибухово-небезпечних предметів та порядок дій при їх виявленні.

Детальніше...